ورود / ثبت نام
سبد خرید
0
 041 3331 1151
بتمن Batman
342 بازدید
يکشنبه ۵ فروردين ماه ۱۳۹۷
اندازه قلم :
کودک شیرین
بتمن در خانواده‌ی وین ( Wayne ) که از خانواده های بزرگ و مرفح در شهر گاتهام ( Gotham city ) است به دنیا‌‌ می‌اید .
اسم واقعی او بروس وین است. ( Bruce wayne )
از کودکی کمی ترسو و بازیگوش هست . او یکبار به صورت تصادفی در باغ خانه بزرگشان درون یک چاه آب قدیمی‌‌ می‌افتد و برای اولین بار با ترس خود که خفاش است رو به رو میشود.

پدرش توماس وین ( Thomas wayne ) دکتر با استعداد و نیکوکاری است. 
او وارث ثروت خانوادگی وین است که از طریق صنعت و املاک توسط نسل‌های قبلی ساخته شده است.

هنگامی که بتمن هشت ساله بود ، پدر و مادرش او را به تماشای نمایش تئاتر زورو میبرند . در یکی از صحنه های نمایش شخصیتهای خفاش روی صحنه‌‌ می‌ایند . خفاش‌ها باعث میشوند که بروس یا همان بتمن خیلی بترسد و از پدر و مادر خود خواهش میکند که سالن نمایش را ترک کنند . هنگام بازگشت به ماشین از راه کوچه‌ای خلوت عبور می‌کنند و یک فرد مسلح اقدام به سرقت از پدر و مادر بروس میکند و با ضرب گلوله اسلحه هر دوی آنها را جلوی چشمان بروس میکشد .
آخرین حرف توماس به بروس این بود . پسرم هیچوقت نترس شجاع باش .

کودک شیرین

بروس بعد از این اتفاق توسط آلفرد پنی ورث ( Alfred pennyworth ) که همیشه در کنار خانواده‌ی وین بوده محافظت میشود و در واقع آلفرد برای بروس هم پدر و هم مادر میشود.
او شخصیتی وفادار و خستگی ناپذیر و بهترین دوست برای بروس وین یا همان بتمن هست .

کودک شیرین

 بروس در جوانی به فکر مبارزه با خلافکاران شهرگاتهام میافتد و در تلاش است که عدالت واقعی را که در گاتهام از بین رفته است دوباره به وجود آورد .
بتمن با راس الغول ( Ra's al ghul ) آشنا میشود که رئیس لیگ سایه هاست  او مهارت های رزمی را از راس یاد میگیرد ولی بعدها بعد از جداشدن بتمن از لیگ سایه‌ها بتمن به مبارزه با راس بر میخیزد چون راس میخواهد که دنیا را نابود کند و اهداف شومی دارد.

بتمن دارای قدرت فوق العاده انسانی نیست ؛ او بردانش علمی خود و مهارت های کارآگاهی و توانایی های ورزشی خود وابسته است.
ثروت زیاد بتمن به او در دسترسی به فن آوری های پیشرفته کمک میکند.
بتمن به عنوان یکی از بزرگترین کارآگاهان جهان محسوب‌‌ می‌شود.

بتمن با استفاده از وسایل نقلیه تخصصی و وسایل با تکنولوژی بالا و ابزارها که توسط آقای لوشیوس فاکس ( Lucios fox ) که مدیر تجاری بروس وین در شرکت بزرگ وین است آماده و تهیه شده است به جنگ خود علیه جرم و جنایت ادامه میدهد.

مخفیگاه بتمن در زیر باغ خانه بزرگشان قرار دارد که یک غار بزرگ است و غار خفاش ( Batcave ) نام دارد.
بتمن ، لباس ( Batsuit ) ، ماشین یا در واقع تانک ( Batmobile ) ، هواپیمای خود با تکنولوژی فوق العاده ( Batwing ) و ابر کامپیوتر ( Batcomputer ) خود که با آن میتواند کارهای فوق العاده سری انجام دهد را در غار خود یعنی ( Batcave ) نگهداری میکند .

کودک شیرین

بتمن بعد از مدتی مبارزه با تبهکاران با کمیسر اداره‌ی پلیس گاتهام جیمز گوردون ( James gordon ) دوست میشود و آنها همکاری خود را در مبارزه با خلافکاران شهر گاتهام شروع میکنند. آقای فاکس و آلفرد نیز همیشه در مبارزه بتمن با دشمنانش به او کمک میکنند .

کودک شیرین

از دوستان و همکاران بتمن میشود  رابین ( Robin ) را نزدیکترین شخصیت به بتمن دانست که اسم واقعی اولین رابین ، دیک گری سان ( Dick grayson ) است که بعدها به فعالیت خود با اسم نایت وینگ ( Night wing ) با کمک بتمن ادامه میدهد که البته همیشه به بتمن در مواقع ضروری کمک میکند .

کودک شیرین

بعد از نایت وینگ بتمن رابین دوم را انتخاب میکند که اسم آن نیز جیسون تاد ( Jason todd ) است که با بتمن به مبارزه با دشمنان میپردازد ، جیسون بعد‌ها توسط جوکر ( Joker ) که از دشمنان بتمن هست به قتل میرسد ولی در واقع او زنده است و بعد‌ها تبدیل به شخصیت ( Redhood ) میشود که از دشمنان بتمن است بعد از مدت‌ها مبارزه با بتمن و فاش شدن شخصیت واقعیش، دست از مبارزه با بتمن میکشد و به مبارزه با تبهکاران میپردازد و بعضی مواقع به کمک بتمن میاید.

کودک شیرین

بعد از این اتفاقات بتمن آخرین رابین یعنی تیم دریک ( Tim drake ) را  انتخاب میکند که سالها با هم به مبارزه‌ی تبهکاران میپردازند .

کودک شیرین

یکی دیگر از شخصیتهایی که در کنار بتمن هست میشود به بت گیرل ( Bat girl ) اشاره کرد . بت گیرل دختر کمیسر جیمز گوردون با اسم واقعی باربارا گوردون ( Barbara gordon ) است که او نیز بعد از مدتی توسط جوکر مورد اصابت گلوله قرار میگیرد که این اتفاق باعث میشود که کنترل پاهایش را از دست بدهد و فلج شود .
این اتفاق باعث میشود که او دیگر نتواند به عنوان بت گیرل فعالیت کند ولی بعد از مدتی با اسم رمزی اوراکل ( Oracle ) استفاده‌ی بت کامپیوتر را بر عهده میگیرد و به بتمن در شناسایی اهداف کمک میکند.

کودک شیرین

بتمن بعدها با سوپرمن آشنا و دوست میشود و به کمک هم جاستیس لیگ ( Justice league )  یعنی لیگ عدالت را ایجاد میکنند .
بتمن همچنین با واندر وومن ( Wonder woman ) ، فلش ( Flash ) ، گرین لنترن ( Green lantern ) ، آکوامن ( Aquaman ) آشنا میشود و آنها نیز بعدها عضو لیگ عدالت میشوند.

کودک شیرین

بتمن نیز مانند دیگر قهرمانان دشمنان زیادی دارد . از بزرگترین دشمنان بتمن میشود جوکر ( joker ) ، هارلی کوئین ( Harley quinn ) ، راس الغول ( Ra's alghul ) ، بین ( Bane ) ،
توفیس ( Twoface ) ، پنگوئن ( Penguin ) ، ریدلر ( Riddler ) و مترسک ( Scarecrow )  را نام برد .
رابطه‌ی بین جوکر و بتمن از عجیبترین روابط بین دشمنهای ابرقهرمانان است. آنها نه به طور کامل دوست هستند و نه به طور کامل دشمن .

کودک شیرین

چون بتمن شخصیت مخفی دارد کمتر کسی از نقاط ضعف او با خبر است. میشود تنها نقطه ضعف بتمن را فاش شدن هویت اصلی او دانست که در این میان راس و بین که از سرسخت ترین دشمنان بتمن نیز هستند از شخصیت واقعی او خبر دارند با این حال بتمن هیچوقت به طور کامل از دشمنان خود شکست نخورده است .

کودک شیرین

بتمن از محافظان شهر گاتهام و زمین است .

نویسنده و گردآوری احسان احمدی تیم کودک شیرین


 

کودک شیرین
فروشگاه اینترنتی کودک شیرین
تفکر کودک شیرین در رویای نوجوانی ، در گوشه‌ای از جهان هستی شکل گرفت و به مسیر رشد خود برای بودن در کنار بهترین‌ها ادامه‌‌ می‌دهد و خود را در زمره بهترین برندهای جهان قرار خواهد داد .
کودک شیرین تلاش برآن دارد که در گروه بهترین سایت های کودکان زیر 15 سال قرار بگیرد . مجموعه برند کودک شیرین ، با ارائه بهترین و سرشناس ترین برند های جهان ، قریب به 11 سال ، فعالیت خود در زمینه فروش محصولات سیسمونی ( لوازم بهداشتی ، حمل و نقل کودک ، کالسکه ، کریر ، صندلی ماشین ، صندلی غذا ) – کتاب و لوازم تحریر ( نوشت افزار ، لوازم نقاشی ، میز تحریر ، لوازم خلاقیت ، سی دی آموزشی ) بازی و شادی ( اسباب بازی ، فکری آموزشی ، خلاقیت و آفرینش ، سوارشدنی ، اسباب بازی آبی ، پازل ، اسباب بازی بادی ، ورزشی ) پوشاک بچه گانه ( پوشاک نوزادی ، پوشاک دخترانه ، پوشاک پسرانه ) ادامه داده است. این مجموعه امکان تحویل کالا در همان روز ثبت سفارش را به‌ صورت رایگان (در مورد خریدهای بیش از صد هزارتومان) فراهم کرده است . ضمنا ًاطمینان گارانتی محصولات و حمایت از تولید ملی ( ساخت ایران ) را در سر لوحه استراتژیِ فعالیت و فروش خود قرار داده است .

حمل رایگان
ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان
امکان تعویض کالا
پس از خرید تعویض کرده یا پس دهید
پرداخت در محل
هزینه را هنگام تحویل در محل پرداخت کنید
ارسال به سراسر کشور
پست پیشتاز، سفارشی و پیک موتوری در تهران
با عضویت در خبرنامه سایت‌‌ می‌توانید از جدیدترین محصولات اضافه شده به فروشگاه و فروش های ویژه با خبر شوید.
ایمیل
موبایل
گواهینامه ها
کودک شیرین کودک شیرین
اطلاعات تماس
آدرس فروشگاه: آ.ش تبریز / میدان فهمیده / جنب لاله پارک
تلفن :
آدرس خانه بازی: تبریز، سربالایی ولیعصر، بعد از پل توانیر، پلاک 20، خانه بازی کودک شیرین
تلفن : 1151 3331 041
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه کودک شیرین‌‌ می‌باشد
عضویت در سایت
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
ورود
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
0
کودک شیرین
کودک شیرین
کودک شیرین
کودک شیرین
کودک شیرین
کودک شیرین
آقای صفریفروشگاه آنلاین کودک شیرین www.koodakshirin.com04136660979koodakshirin.comkoodakshirin.com - نخخیشنساهقهد.زخئ - صصص.نخخیشنساهقهد.زخئ